+38(050) 969 39 01

Корпоративні/опт замовлення

+38(050) 969 39 01

Pack&Go проти кульків! Утилізуємо пакети замість вас!

Pack&Go проти кульків! Утилізуємо пакети замість вас!

Друзі, ми запускаємо проект в рамках котрого наша команда протягом місяця буде приймати поліетиленові пакети в нашому офісі. Всі зібрані пакети, які ви до нас принесете, ми передамо в офіційні пункти підприємства Київміськвторресурси на грамотну утилізацію.


З 20.02 по 20.03 ми не просто будемо приймати поліетиленові пакети, а й подаруємо знижку всім, на будь-які моделі термосумок від ТМ Pack&Go.


Діють знижки:
10% - від 15 до 24шт.
15% - від 25 - 34шт.
20% - від 35 до 100шт.
35% - від 100шт.


Приймаються пакети: кольорові, прозорі, непрозорі, "майки", з ручками і без, будь-якої щільності і розміру. Пакети не треба мити, головна умова, щоб на пакеті не було залишків їжі.


Всі ми знаємо, що поліетилен є одним з основних джерел забруднення навколишнього середовища. Період повного розпаду матеріалу становить близько 500 років. Можете уявити собі, що використані та не утилізовані пакети, можуть стати причиною гибелі багатьох тварин на нашій Планеті.


Від одноразових пакетів відмовилося вже більше 40 країн.
Згідно зі статистичними даними, в країнах Євросоюзу щорічно використовується більше 800 тонн одноразових пакетів, і тільки 6% від загальної кількості відправляються на переробку.
Ще в 2015 році в Каліфорнії відмовилися від одноразових пакетів, та замінили їх на паперові упаковки. Згодом, ініціативу прийняла Франція та Бельгія, а в Кенії й зовсім можна потрапити до в'язниці за використання поліетиленового пакета або ж виплатити штраф розміром 40 тис. доларів.


В Україні вже неодноразово постає питання заборони поліетиленових пакетів та правильної утилізації і переробки.
“В Україні на одну особу щорічно припадає понад 500 поліетиленових пакетів. Період розкладання одного становить більше 100 років. Це призводить до забруднення навколишнього середовища, спричиняє засмічення вулиць, зелених та прибережних зон, водойм.”, - зазначив депутат Київради Костянтин Яловий.


Заборона виробництва, використання, ввезення та розповсюдження полімерних пакетів, може почати свою дію, якщо Верховна Рада України проголосує за відповідний проект закону, який було подано на розгляд депутатів.


В Україні діє ціла низка еко-організацій та спільнот, направлених на усунення проблем в суспільстві, які об'єднують зусилля активних і небайдужих людей у спільній боротьбі за збереження довкілля, серед яких: Україна БЕЗ сміття, Зеленая школа, Життя без сміття, Екодія, Green Drinks Kyiv.
Еко-блогер Маріанна Бойко, котра стала однією з перших в Україні, хто відмовився від пакетів, підтримала нашу ініціативу та розповіла, що ж таке життя в стилі «Zero Waste».


Сьогодні ми хочемо долучитися до їх діяльності і вже дізналися багато нового та цікавого, а головне, отримали корисну інформацію та поради, якими залюбки поділимося і з вами.


Всі пакети ми приймаємо в нашому офісі та після завершення проекту передамо на утилізацію до жовто-зелених пунктів прийому Київміськвторресурсим, одного з перших в столиці підприємства, яке було засноване в 1948 році, та щорічно переробляє близько 70 000 тонн корисної сировини на рік. Минулого року для підвищення ефективності у своїй діяльності підприємство ввело в експлуатацію другу технологічну лінію для сортування та пакетування відходів; а також спеціальну лінію для переробки полімерних відходів.


Давайте разом зробимо нашу планету чистою та безпечною для нас та нашого майбутнього покоління!